Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
61 g
Vodotěsnost
100 m
Společensky laděné hodinky Wenger Urban Classic 01.1741.124 mají přehledný ciferník, který je ozvláštněn o mimostřednou vteřinovou ručičku. Hodinky z řady Wenger Urban Classic mají voděodolnost 100m a minerální sklíčko se safírovou úpravou. Pouzdro hodinek je ocelové, zlacené PVD úpravou. Hodinky mají švýcarský strojek Ronda 1069, který pohání baterie.
Hodinky Wenger 01.1741.124 dodáváme v originálním obalu s manuálem a mezinárodním záručním listem. Záruka je 5letá.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 61 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 1069 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky, Mimostředná vteřinovka |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky |
| Další funkce | Mimostředná vteřinová ručička |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz