O nás

V Helveti.cz jsme nadšenci do hodinek a úzce se specializujeme na vybrané značky. Svým produktům rozumíme a dokážeme vám vždy upřímně poradit. Láska k hodinkám v nás roste už od prvních hodinek prodaných na vysokoškolských kolejích v roce 2010. Jiří Štencek zde začínal se značkou Wenger, ke které přidával postupem času další a další.

Tým Helveti.cz

 

Děláme hodinami radost

Našim cílem je spokojenost a radost našich zákazníků z nových hodinek, které přesně splní jejich požadavky. Jsme autorizovaní prodejci a našim hodinkám maximálně věříme. Poskytujeme na ně 5 let záruky, roční pojištění hodinek a garantujeme originalitu zboží.

Hodinky nás baví a proto nejsme jenom prodejci, ale sdílíme své znalosti na našem blogu, točíme videa a všechny hodinky fotíme.

A název Helveti? Od svého počátku se soustřeďujeme hlavně na švýcarské značky. Název proto vznikl odvozením od latinského jména Helvetia, které označuje oblast Švýcarska. Podrobnosti najdete na blogu.

Zásady

Doufáme, že naše zásady přispějí k vaší spokojenosti a vyberete si nás za vašeho dodavatele hodinek. Všechny výhody najdete na stránce Proč u nás.

  • Zákazník je u nás na prvním místě, máme individuální přístup
  • Prodáváme pouze kvalitní hodinky, kterým věříme
  • Vždy dáváme něco navíc, oproti jiným obchodům
  • Svým hodinkám rozumíme
  • Snažíme se pomáhat
  • Předáváme znalosti a zkušenosti dál

 

 Autorizovaný prodejce značek


15,200+ Spokojených
zákazníků
7,100+ Typů hodinek
v nabídce
9,200+ Odpovězených
dotazů
2,800+ Článků
o hodinkách
900+ Vykouzlených
úsměvů


Skvělý tým odborníků
Spousta dalších skvělých lidí

V zástupu je ještě celá řada dalších lidí, kteří nám pomáhají a jenom díky nim jsme tam, kde jsme. Moc si jejich spolupráce a pomoci vážíme. Děkujeme!


Teď je pravý čas na nové hodinky

Zvedněte telefon, napište e-mail nebo se v eshopu přesvědčte sami. Úvodní popovídání o hodinkách od nás máte zdarma jako dárek. A pak už se sami rozhodnete, jaké jsou ty pravé.


Nejprodávanější hodinky0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno