Recenze hodinek Wenger

Recenze majitelů hodinek Wenger odrážejí jejich zkušenosti s používáním hodinek, jejich celkovou spokojenost s nákupem a našimi službami. Jak nás tedy vnímají naši zákazníci a třeba také lidé z vašeho okolí? Recenze jsou získávány prostřednictvím nezávislého projektu Ověřeno zákazníky od společnosti Heureka.cz.

Recenze zaslané emailem

   Hodnocení 5
Vojtěch Nožička: Dobrý den, pane Štencek,
chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za váš přístup a ochotu při vyřizování mé objednávky hodinek a následně za vstřícnost při jejich úpravě dle mého přání. Stejný pocit jsem měl i z Vašeho kolegy Jakuba Nováka. Zásilka mi byla předána prostřednictvím zvolené zásilkové služby i se zapalovačem v pořádku. Vaše obchodní vystupování vůči zákazníkovi by mohlo sloužit i pro Vaši serioznost a spolehlivost jako ukázkové pro další společnosti zabývající se prodejem jakéhokoliv sortimentu. Přeji Vám úspěšné provozování obchodní činnosti a samé spokojené zákazníky.
Zdraví Vás Vojtěch Nožička
 
   Hodnocení 5
Martin Vlasák: Již 2 roky nosím hodinky značky Wenger a jsem maximálně spokojený! Samotného mě překvapilo kolik hodinky vydrží, nosím je zásadně při různých outdoorových akcích, kde hodinky dostávají dost zabrat - déšť, prach, ponor pod vodu apod... a zatím bez jediné závady. Všem vřele doporučuji.
 
   Hodnocení 5
Hana: Díky za vřelé a ochotné jednání. Váš osobní přístup a ochota mě v dnešní době až překvapuje. Hodinky dorazily včas a můžu je tak nadělit pod stromeček manželi k Vánocům. Snad se budou líbit :)
 
   Hodnocení 5
Marek Likoj: Ještě jednou díky za rychlé jednání. Hodinky už nedám z ruky. Až budu kupovat další hodinky v rodině, tak se na vás zase rád obrátím.
 
   Hodnocení 5
Miroslav: Hodinky jsou super a nemohu se na ně přestat koukat :-) Krásná práce Švýcarů je znát. Děkuji ti za zprostředkování a pokud bude možnost, určitě si odeberu další :-) Z mé strany spokojenost zákazníka :-)
 
   Hodnocení 5
Honza: Hodinky jsou bez problémů - ostatně nic jiného jsem u značky Wenger nečekal :) Díky Honza
 
   Hodnocení 5
Ondřej: Vlastním hodinky Wenger Alpine 70485 a jsem maximálně spokojený. Hodinky vydržely snad všechny typy zátěže :) Po necelých 2 letech nošení jsem si pro jistotu objednal nový řemínek, abych měl jeden do rezervy. Zatím ale vše drží jak má. Wenger jako výrobce hodinek doporučuji!
 

Profesionální recenze

Připravujeme pro vás recenze a videa hodinek.

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno