100%
zákazníků doporučuje

Často kladené dotazy

 • Dovážíte hodinky ze zahraničí? Posíláte do zahraničí? - Hodinky Wenger dovážíme přímo od výrobce (Švýcarsko). Z jiných zemí hodinky nedovážíme. Seznam důvodů naleznete na dovoz hodinek ze zahraničí. Naopak zaslání hodinek do zahraniční pro nás není problém.
 • Kde si můžu hodinky Wenger prohlédnout? - Na našich webových stránkách se snažíme o co nejlepší prezentaci jednotlivých hodinek formou fotek a videí. Chápeme, že někdy ani to nestačí a je potřeba si hodinky vyzkoušet. Osobní prohlídka je možná v naší provozovně v pražském Karlíně - ulice Vítkova 8, či v pražským Holešovicích - ulice Dukelských hrdinů 3. Doporučujeme předem zavolat a ověřit, zdali jsou hodinky skladem.
 • Na vašich stránkách jsem viděl, že si je možné hodinky vyzvednout i v jiných městech, než v Praze. Mohu si je tam také prohlédnout? - Hodinky si můžete prohlédnout pouze v Praze. V ostatních městech máme výdejní místa zprostředkovaná společností Zásilkovna. Pokud máte zájem o prohlídku hodinek a nemáte cestu do Prahy, tak nás kontaktujte a my se pokusíme něco vymyslet.
 • Jak dlouho vydrží u hodinek Wenger baterie? - Výdrž baterie se liší dle typu baterie a strojku. Standartní výdrž baterie v hodinkách Wenger jsou 2-3 roky. U hodinek s nadstandartními funkcemi jako jsou stopky, nebo druhá časová zóna, se může výdrž baterie lišit dle četnosti používání těchto funkcí.
 • Kde si můžu vyměnit baterii, aby nedošlo ke ztrátě záruky? - Buď můžete hodinky svěřit nám a my baterii necháme vyměnit v servise Wenger, nebo můžete využít jakékoliv dobré hodinářství, kde vám udělají následnou zkoušku vodotěsnosti. O záruku byste přišli v případě, že by došlo k poškození hodinek neodbornou manipulací, nebo vložením špatné baterie.
 • Poskytujete také pozáruční servis hodinek Wenger? - Ano, jsme schopni dodat vybrané dostupné díly. O vaše hodinky Wenger se rádi postaráme i po záruční době.
 • Co když jsem ztratil záruční list? - Přijďte k nám do Karlína či holešovic a my vám vypíšeme nový.
 • Která modelová řada hodinek Wenger je nejodolnější? - Jednoznačně Sea Force. Všechny modelové řady jsou sportovně laděné, ale řada Sea Force je opravdovým nezmarem do každých podmínek.
 • Lze u hodinek Wenger vyměnit řemínek za jiný? - Ano, lze. Pokud máte zájem o hodinky Wenger, ale rádi byste na nich měli řemínek z jiného modelu, tak nám napište a domluvíme se. Výměnu řemíku s potřebnými nástroji zvládnete i v domácích podmínkách, případně Vám zajisté pomůže každý hodinář.
 • Vodotěsnost 100m znamená, že se s hodinkami můžu potápět do hloubky 100 metrů? - Vodotěsnost 100m znamená, že hodinky vydrží tlak 10ti atmosfér, který odpovídá tlaku sloupce vody v hloubce 100 metrů. Pohybem ruky s hodinkami pod vodou se tlak různě mění. Hodinky s označením 100m jsou tedy vhodné ke koupání a šnorchlování. Pokud hledáte hodinky, které vydrží i hlubinné potápění a nebudete o ně mít ve vodě strach, tak doporučujeme hodinky s vodotěsnosti 200m - například modelovou řadu Sea Force.
 • Jak dlouho vydrží hodinky svítit ve tmě? - Záleží na míře nasvícení před absolutní tmou. Pokud nasvítíme hodinky pod přímým světlem například před spaním, tak budou svítit intenzivněji a déle. Doba výdrže záleží na typu hodinek. Většinou jde o 3-5 hodin (Wenger se řadí k hodinkám s delší dobou výdrže viditelnosti), kdy lze z ciferníku odečítat čas. Modelové řady Squadron a Sea Force mají luminiscenci SuperLuminova, která svítí déle.
 • Co dělat, když se ručička stopek nevrátí do původní polohy? - Občas se stane, že se při vynulování stopek nevrátí jedna z ručiček do původní polohy. Jedná se o běžnou vlastnost hodinek s chronografem. Návod na nastavení ručiček do původní polohy najdete zde.
 • Co dělat, když se hodinky mlží? - S prudkým poklesem teploty je možné lehké, krátké zamlžení bez tvoření vodních kapek. Ve všech ostatních případech se jedná o důvod k vyhledání servisu. Hodinky budou podrobeny tlakové zkoušce. V případě, že neprojdou, tak se jedná o reklamaci. V opačném případě bylo zamlžení způsobeno nesprávným používáním hodinek (například manipulací s korunkou ve vodě) a oprava hodinek bude konzultována se zákazníkem.
 • Chtěl bych více kusů hodinek, dostanu slevu? - Individuálně se s Vámi rádi domluvíme na větším odběru hodinek. Více na hodinky ve větším množství.
 • Co znamená označení XL u hodinek? - Takto označené hodinky jsou vždy o něco větší než bez označení XL, které se dělaly dříve.
 • Proč mají některé hodinky na fotkách modré nálepky na tlačítkách? - Pokud na produktových fotkách hodinek vidíte na bočních tlačítkách modrou barvu, tak se neděste, jde pouze o ochranné polepky. Ty se dají velmi snadno z hodinek sundat. Ukázka modrých polepek na hodinkách Wenger Led Nomad 70430.

Máte jiný dotaz? Napište nám komentář nebo e-mail a my vám rádi odpovíme.

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno