Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Model Commando WPER 70897 disponuje ocelovým pouzdrem s PVD úpravou, minerálním sklem se safírovou úpravou a velkým zeleným ciferníkem s chronografem a tachymetrem. Můžete si tak změřit například uběhnutý čas, ale i rychlost. Textilní pásek v zeleném provedení s logem Wenger dokonale obepíná ruku. Zkratka WPER znamená Patagonian Expedition Race, což je jeden z nejkrásnějších a nejtvrdších závodů planety probíhající na jihu Jižní Ameriky v oblasti Patagonie - jedné z nejodlehlejších a nejméně civilizovaných částí světa. Soutěžící musí během devíti dnů absolvovat několik různých disciplín v extrémních podmínkách. Právě tento závod se rozhodla sponzorovat firma Wenger. Jeho logo se nachází na dýnku hodinek.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030.D |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Textil |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Datum | Ano |
| Stopky | Ano |
| Tachymetr | Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“Miluji outdoorové aktivity a potřebuji funkční věci, které vydrží”
Dobrý den,
ano, existuje jejich černá varianta s názvem Wenger Commando WPER 70890.
Případně ještě podobné hodinky na textilním řemínku Wenger Commando Chrono 70724 XL.
Zdraví, Jiří Štencek
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
dotaz 17. 11. 2012
“Dobrý den, mám dotaz ohledně výše uvedených hodinek, zda-li jsou i v černém provedení a o jaký typ se jedná.
Děkuji“