Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Nerezová ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
64,5 g
Vodotěsnost
100 m
BAZAROVÝ KUS - Hodinky nošené 3 týdny. Mají miniaturní vlásečnice na pouzdu a dýnku hodinek. Místo texturovaného koženého řemínku je zde hladý kožený řemínek Wenger...
Pánské náramkové hodinky z řady Urban Vintage. Hodinky v klasickém stylu se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti například k obleku. Hodinky disponují leštěným ocelovým pouzdrem a luminiscenčními ručičkami. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Řemínek hodinek se vzorem krokodýlí kůže v černé barvě, tak skvěle padne k bílému ciferníku.
Recenze: https://blog.helveti.cz/rozsiril-jsem-svou-sbirku-o-wenger-urban-vintage/
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 64,5 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 517-11 1/2 |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Výška pouzdra | 10,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Otočná luneta | Ne |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz