Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
52 g
Vodotěsnost
100 m
Dámské náramkové hodinky z nově představené modelové Urban Donnissima. Hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.102 se hodí na každodenní nošení ale i do společnosti. Ciferník Vás na první pohled zaujme plastickým zpracováním. Hodinky disponují ocelovým pouzdrem zlaceným pomocí PVD úpravy a luminiscenčními ručičkami. Vodotěsnost tohoto modelu je 100m. V této cenové kategorii oceníte minerální sklíčko potažené safírovou vrstvou. Náramek ve zlaté barvě skvěle padne k černému ciferníku, na kterém se nacházejí 4 Swarovski krystaly.
Hodinky Wenger 01.1721.102 dodáváme v originálním obalu s manuálem a mezinárodním záručním listem. Záruka je 5letá.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Modelová řada | Urban Donnissima |
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 52 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 762E |
| Rozměr pouzdra | 35 mm |
| Výška pouzdra | 7,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Šířka pásku | 17 mm |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Konečně hodinky Wenger pouze pro dámy! Modelová řada Wenger Urban Donnissima obsahuje pouze dámské hodinky. Provedení ciferníku je velmi elegantní a decentní. Pouzdra hodinek jsou vyrobena z oceli, zlacené PVD úpravou. Na výběr jsou modely s koženým řemínkem či ocelovým náramkem. Podle nás elegance sama.
Dobrý den, hodinky Wenger Urban Donnissima 01.1721.102 jsou vyrobeny z nerezové oceli (známá také pod označením chirurgická ocel), s PVD úpravou povrchu. I nerezová ocel ovšem obsahuje malé procento niklu, které mohou velmi senzitivní jedinci vnímat. Ocelové hodinky ve většině případů alergie nezpůsobují, pokud však patříte mezi jedince, kterým i tento materiál způsobuje problémy, doporučím Vám raději vybírat z titanových hodinek, které vyrábí firma Citizen, Boccia ad. Nabídku dámských titanových hodinek naleznete zde.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
A k tomu navíc 5letá záruka a doprava zdarma.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Lenka 16. 08. 2018
“Dobry den, jsem alergicka na kovy, nejspise nikl,ktery byva i primesi oceli. Chtela jsem se zeptat, zda jsou tyto hodinky (wenger 01.1721.102 ) antialergenni, ci naopak. Dekuji, L.“