Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Originální kapesní hodinky. Mají minerální sklíčko se safírovou vrstvou, pod nímž se nachází černý číselník. Rozeznávají 2 časová pásma a mají alarm. Jsou vodotěsné do 30 M.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | ISA 8176 |
| Rozměr pouzdra | 52 mm |
| Výška pouzdra | 15,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Budík | Ano |
| Datum | Ano |
| Stopky | Ano |
| Funkce | Budík, Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz