Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
81 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Wenger Commando Chrono 70731.XL s chronografem v červeném provedení v klasickém stylu s černým číselníkem s bílými indexy a luminiscenčními ručkami. Náramek je kožený s povrchovou gumovou úpravou a červeným prošíváním.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 81 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | ETA G10.711 |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Stopky | Ano |
| Tachymetr | Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“Jsem velice spokojen, rozhodl jsem se pro ně hned na první pohled a poté, co dorazily, nelituji.”
“splněné přání”
Dobrý den,
průměr pouzdra je 42mm (i s korunkou 45mm), výška hodinek pak 9mm. Jaké další rozměry byste si přál znát?
Zdraví, Jiří Štencek
“ještě jsem vám posílal dotaz u těcht : http://www.hodinkywenger.cz/wenger-commando-chrono-70724.xl/“
“I tam už máte mou odpověď :) Tyto hodinky si můžete přijít k nám prohlédnout a vyzkoušet.“
“rád nabídku přijímám a při nejbližší cestě do Prahy toho využiju. Díky“
“Výborně, budeme se na vás těšit :)“
“mužete vysvětlit proč hodinky, za cca 5000kč maji safírová skla a jednou tak drahá jen minerální? nemáte v tom trochu zmatek a uvádíte pravdivé udaje?“
Dobrý večer,
vysvětlení je jednoduché - nové řady hodinek Wenger už mají téměř vždy safírové sklíčko, ale ty starší bohužel disponují "pouze" minerálním se safírovou vrstvou.
Zmatek v tom nemáme a snažíme se uvádět vždy jen pravdivé údaje :)
Pokud byste ale natrefil na nějakou nesrovnalost, tak ji rádi opravíme a Vám nabídneme za odměnu slevu na nákup hodinek.
S pozdravem Jiří Štencek
“Dobrý den.
Vlastním "Wenger Commando Chrono 70731.XL", bohužel po cca 24měsících mi na dvou místech praskl řemínek.
Máte v nabídce náhradní řemínek k těmto hodinkám, za jakou cenu mi jej můžete nový řemínek nabídnout.
Předem Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem
Z. Vondruška“
Dobrý večer, pane Vondruško,
nový řemínek stojí 1000 Kč (+ případné poštovné a balné 150 Kč) a máme 1ks skladem, takže můžeme obratem odeslat.
Máte o něj zájem?
S pozdravem Jiří Štencek
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Rostislav Smolej 20. 09. 2012
“Dobrý den - i u těchto hodinek bych uvítal znát jejich přesný rozměr - Děkuji“