Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
85 g
Vodotěsnost
100 m
Bazarový kus skladem (nošen 1 týden). Stav odpovídá týdenímu nošení: řemínek je jako nový, pouze jemné vlásečnice na spodní straně pouzdra hodinek (dýnko), takže nic viditelného. Hodinky ve velmi dobrém stavu za skvělou cenu!
Modelová řada Commando byla pro rok 2014 vylepšena o velmi povedené modely s chronografem. Spojuje je velké leštěné ocelové pouzdro s tlačítky stopek v jeho pravé části. Horní tlačítko má hranatý tvar s nápisem start-stop vycházející z designu klasických stopek pro lepší orientaci při měření času. Výhodou je nevypouklé safírové sklíčko a kvalitní 4mm tlustý kožený řemínek. Velký přehledný ciferník má po obvodu dobře čitelné indexy a celý je pokryt silným luminiscentním podkladem, díky kterému na hodinky dobře uvidíte za snížených světelných podmínek. V jeho středu se nachází tři malé ciferníčky. Dva pro potřeby stopek a pravý pro vteřinovou ručičku.
Model Wenger Commando Chrono 01.1243.105 se dodává s hnědým řemínkem s bílým prošitím. Hodinky jsou sportovně laděné, ale jsou vhodným doplňkem také k obleku, nebo slušnému oblečení.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 85 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030.D |
| Rozměr pouzdra | 43mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
| Stopky | Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz