Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
165 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské hodinky Wenger Attitude Heritage Limited Edition 01.1546.102 jsou novinkou roku 2018. Hodinky byly v omezeném množství vyrobeny k výroční 125 let založení firmy Wenger. Jedná se o automatické hodinky, které Wenger představil po dlouhých 10 letech. Kartáčované ocelové pouzdro s velikostí 42 mm zaručuje vysokou odolnost, skvěle ho tak doplňuje tah z ušlechtilé oceli v kombinaci s bílým ciferníkem dodává hodinkám na kráse a eleganci.
Ciferník hodinek je chráněn safírovým sklem. Dýnko hodinek, přes které můžete pozorovat chod stroje ETA 2824-2 je osazeno sklíčkem safírovým. Ciferník je navíc obohacen o ukazatel data a nápis Limited Edition. Perfektní čitelnost i v noci pak oceníte díky luminiscenčním ručkám. Vodotěsnost tohoto modelu je 10 ATM.
Dlouho se s nákupem hodinek nerozmýšlejte, této limitované edice bylo vyrobenou pouhých 500 kusů a každý kus má své unikátní číslo. Předpokládaný termín dodání je srpen 2018.
Recenze a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 165 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA 2824-2 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
| Rezerva chodu | 38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
| Otočná luneta | Ne |
| Funkce | Datum |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“”
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz