| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Hmotnost | 148 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 255 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ušlechtilá ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
148 g
Vodotěsnost
200 m
S modelem Wenger Executive 01.2031.108 přichází oživení stávající kolekce značky Wenger v roce 2025. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby se hodily k jakémukoliv oblečení a zároveň splňovaly požadavky Vašeho životního stylu, ať už se jedná o každodenní aktivity, nebo speciální příležitosti.
Tyto Švýcarské bateriové hodinky zdobí propracované aplikované indexy a luminiscenční plochy, které zajišťují optimální čitelnost za zhoršených světelných podmínek a v noci. Hodinky z modelové řady Executive jsou vyrobené z ušlechtilé oceli se zlatou PVD úpravou a leštěnými články tahu ve stylu "oyster" s překlápěcí sponou, která ještě navíc umožnuje drobnou mikro regulací. Samotný tah je k hodinkám upevněn pomocí systému rychlostěžejek, díky kterým zvládnete výměnu v domácích podmínkách bez použití jakéhokoliv nástroje.
Díky šroubovací korunce je chráněn švýcarský strojek Ronda 715 až do teoretické hloubky 200 m (reálně se s nimi můžete bez problémů potápět v 50 m). Disponují jednosměrně otočnou lunetou, se kterou si můžete snadno změřit délku ponoru, či poslouží jako jednoduché stopky až po 60 minut.
Sklíčko hodinek je minerální se safírovou vrstvou. Kombinuje tak výhody tvrdého minerálu proti rozbití / prasknutí a safíru proti poškrábání.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Modelová řada | Executive |
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 148 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 715 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zlatá |
| Víko na závit | Ano |
| Rychlostěžejky | ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ano |
| Otočná luneta | Jednosměrně - potápěčská |
| Funkce | Datum, Korunka šroubovací, Otočná luneta |
| Baterie | Ano |
| Korunka šroubovací | Ano |
| Luminiscence | Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Nová modelová řada uvedená v roce 2025 nese název Executive. Hlavním rozlišovacím znakem této série jsou zajímavé barevné kombinace ciferníku a řemínku hodinek. Modely jsou nejvýraznější v celé kolekci Wenger, což je dáno (u většiny modelů) zlatou PVD povrchovou úpravou. Neměli bychom ale zapomínat ani na praktické prvky v podobě minerálního skla se safírovou úpravou, zobrazení data ve spodní části ciferníku a vodotěsnosti do 200 metrů, kterou zajišťuje šroubovací korunka. Od roku 2026 byla kolekce rozšířena i o dámské modely.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
A k tomu navíc 5letá záruka a doprava zdarma.
Dárky si můžete prohlédnout zde: