Wenger Attitude Chrono 01.0343.106

Hodinky již není možné objednat. Firma Wenger ukončila jejich výrobu. Vyberte si prosím jiné hodinky Wenger, případně jejich nástupnický model Wenger Attitude Chrono 01.1543.101.

Modelová řada Attitude (dřív známa pod názvem Commando). Pro modely Attitude Chrono je specifické velké leštěné ocelové pouzdro s tlačítky stopek v jeho pravé části. Horní tlačítko má hranatý tvar s nápisem start-stop vycházející z designu klasických stopek pro lepší orientaci při měření času. Výhodou je minerální sklíčko se safírovou úpravou a kvalitní ocelový náramek. Velký přehledný ciferník má po obvodu dobře čitelné luminiscentní indexy. V jeho středu se nachází tři malé ciferníčky. Dva pro potřeby stopek a pravý pro vteřinovou ručičku. Model Attitude Chrono 01.0343.106 se dodává s tahem z ušlechtilé švédské oceli. Ciferník má podklad oblíbené modré barvy. Hodinky jsou sportovně laděné, ale jsou vhodným doplňkem také k obleku, nebo slušnému oblečení.

Fotky z naší prodejny

Varianta s NATO řemínkem

Fotky od šťastných majitelů

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Video

Parametry

Určení Pánské
Vodotěsnost: 100 m
Pohon: Quartz – baterie
Strojek: Ronda 5030D – 12
Materiál pouzdra: ocel
Sklíčko: minerální se safírovou úpravou
Typ číselníku: analogový
Barva číselníku: modrá
Náramek: ocelový
Rozměry: 43×13,2 mm
Šířka řemínku: 22 mm
Hmotnost: 148,5 g
Luminiscence: ručičky a indexy
Datum: ano
Stopky: ano

Technická specifikace ke stažení (.pdf, 1.1 MB).

K hodinkám Wenger 01.0343.106 vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Wenger Commando / Attitude

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3