Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Nerezová ocel
Materiál sklíčka
Minerál se safírovou úpravou
Hmotnost
148,5 g
Vodotěsnost
100 m
Modelová řada Attitude (dřív známa pod názvem Commando). Pro modely Attitude Chrono je specifické velké leštěné ocelové pouzdro s tlačítky stopek v jeho pravé části. Horní tlačítko má hranatý tvar s nápisem start-stop vycházející z designu klasických stopek pro lepší orientaci při měření času. Výhodou je minerální sklíčko se safírovou úpravou a kvalitní ocelový náramek. Velký přehledný ciferník má po obvodu dobře čitelné luminiscentní indexy. V jeho středu se nachází tři malé ciferníčky. Dva pro potřeby stopek a pravý pro vteřinovou ručičku.
Model Attitude Chrono 01.0343.106 se dodává s tahem z ušlechtilé švédské oceli. Ciferník má podklad oblíbené modré barvy. Hodinky jsou sportovně laděné, ale jsou vhodným doplňkem také k obleku, nebo slušnému oblečení.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let.
Recenze, testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 148,5 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030D - 12 |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 13,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Minerál se safírovou úpravou |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
| Otočná luneta | Ne |
| Stopky | Ano |
| Funkce | Datum, Stopky |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
obchod@hodinkywenger.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz