Wenger Urban Metropolitan 01.1741.121

Hodinky již není možné objednat. Firma Wenger ukončila jejich výrobu. Vyberte si prosím jiné hodinky Wenger.

Pánské náramkové hodinky Wenger Urban Metropolitan 01.1741.121 mají pouzdro vyrobeno z kvalitní oceli s PVD úpravou. Mají přehledný ciferník, kterému dominují kontrastní zelené ručky, na které uvidíte díky luminiscenční vrstvě skvěle i v noci.

Hodinky z řady Wenger Urban Metropolitan mají voděodolnost 100m (10 atmosfér) a minerální sklíčko se safírovou úpravou. Kombinuje tak výhody tvrdého minerálu proti rozbití / prasknutí a safíru proti poškrábání.Hodinky disponují švýcarským strojkem Ronda 515, který pohání baterie a datumovým okénkem mezi 4 a 5 indexem. Velikostně padnou téměř na každou pánskou ruku a to díky velikosti pouzdra 42mm a kvalitnímu koženému řemínku s prošitím po obrubě.

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení Pánské
Ciferník Analogový
Pouzdro Ocelové s PVD úpravou
Vodotěsnost 100 m
Pásek Kožený
Sklo Minerální se safírovou úpravou
Pohon Bateriový
Strojek Ronda 515
Průměr pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šíře řemínku 22 mm
Váha 57 g
Luminiscence Ručičky
Datum Ano
Stopky Ne

K hodinkám Wenger 01.1741.121 vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (4)

 1. Jakub napsal:

  Dobrý den.
  Prosím Vás, jak nastavím na tomto typu hodinek datumovku? Stále se mi to nedaří. Tedy teď až ano ale datum se mi změní až v odpoledních hodinách. Děkuji

  Jinak hodinky jsou úžasné a jsem s nimi nadmíru spokojen. Jsou elegantní jak ke košili, tak pro volný čas.

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, Jakube,

   s největší pravděpodobností jde pouze o špatné nastavení cyklu data na hodinkách. Stačí hodinky správně nastavit a budou se překlápět v nočním cyklu.

   Nastavte na hodinkách datum o den dříve (prostřední poloha korunky) .. tedy dnes by to bylo na datum 10.2. Pak posuňte korunku do 3. polohy a nastavujte čas dopředu tak dlouho, až se datum nepřeklopí na 11.2. V tu chvíli budete vědět, že jste v dopoledním cyklu a poté projedete ručičkami ještě jednou přes 12ku, abyste byl v odpoledním cyklu a nastavíte přesný čas.

   S pozdravem, Jakub Novák

 2. Jan Herčík napsal:

  Dobrý den,
  jaký je, prosím, rozdíl mezi těmito hodinkami a hodinkami Wenger 01.1041.129? Je mezi nimi nějaký zásadní rozdíl?
  Děkuji
  Herčík

Vložit nový komentář / dotaz