Wenger Grenadier 01.0741.102

Hodinky již není možné objednat. Firma Wenger ukončila jejich výrobu. Vyberte si prosím jiné hodinky Wenger.

Kvalitní pánské švýcarské hodinky za rozumnou cenu disponující jednosměrně otáčivou lunetou. Ve tmě oceníte luminiscenční ručičky a body nad indexy. Elegantní provedení s ocelovým páskem.

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení Pánské
Ciferník Ručičkový
Pouzdro Ocelové
Vodotěsnost 100 m
Pásek Ocelový
Sklo Minerální se safírovou úpravou
Pohon Bateriový
Strojek RONDA 515
Průměr pouzdra 43mm
Výška pouzdra 11,5 mm
Šíře řemínku 22 mm
Váha 133 g
Luminiscence Ručičky a body nad indexy
Luneta Jednosměrně otočná
Datum Ano
Stopky Ne
Osvětlení Ne
Budík Ne
Kompas Ne

Video

K hodinkám Wenger 01.0741.102 vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (9)

 1. Jan Hlaváček napsal:

  Dobrý den,
  prosím o informaci, jaký je rozdíl (technický, kvalitativní)mezi modelem Grenadier 01.0741.102 a hodinkami v současné akci Mountaineer 72618 (mimo rozměry). Jak je u obou modelů zajištěna vodotěsnost u korunky, předpokládám, že u obou modelů asi není na závit. Nechystá se náhodou obdobná sleva na hodinky Mountaineer 72617 (bílý ciferník)?. U Mountaineeru se mí líbí boční ochrana korunky.
  S díky Jan Hlaváček

  • Dobrý den, pane Hlaváčku,
   korunka je klasická, není šroubovací. Vodotěsnost je zajištěna těsněním, oba modely vydrží 10 atmosfér, což je dostatečné pro běžné koupání. Největším rozdílem jsou Vámi zmíněné rozměry, Grenadier jsou větší. Technickými parametry jsou si hodinky velmi podobné. Model 72618 má navíc luminiscentní bod v horní části lunety, která se liší jiným provedením. Také jsou tyto hodinky o 20 gramů těžší. Ocelový tah i spona jsou stejné. Slevu na model 72617 nechystáme, jelikož ho nemáme skladem. V případě zájmu je možné ho objednat ze Švýcarska.
   S pozdravem, Robert Pospíšil

 2. Jiří Mařík napsal:

  Dobrý den přeji,

  tyto hodinky mi padli do oka a přemýšlím, že si udělám radost. Strojek Ronda 515 je také švýcarské výroby? Prosím Vás jak je to s lunetou. V popisu je uvedeno s jednosměrně otáčivou a v paremetrech obousměrná.

  Děkuji pěkně,

  S pozdravem,

  Jiří Mařík

  • Dobrý den,
   ano, strojek Ronda 515 je švýcarské výroby. Ohledně lunety se velmi omlouvám za chybu. Luneta je jednosměrně otočná. Děkuji za upozornění na chybu. Pokud budete hodinky objednávat, tak prosím přijměte slevu 5% jako poděkování. Do poznámky u objednávky stačí uvést odkaz na naši konverzaci.
   Za tým HodinkyWenger.cz – Jiří Štencek

  • Jiří Mařík napsal:

   Dobrý den,

   velmi děkuji za slevu, které při objednávce mile rád využiju. Ještě se rozmýšlím zda-li tyto hodinky s ocelovým tahem nebo kožený řemínek. Děkuji J.Mařík

 3. vlada napsal:

  dobry den, mel bych zajem o tyto hodinky, ale na švýcarských strankach jsem je videl s cernym pozadim http://www.wenger.ch/grenadier-01-0741-104 daly by se tak koupit i u vas ???

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Wenger Grenadier&Regiment