Fungujeme a objednávky posíláme! Aktuální otevírací doba 9-15 (sobota zavřeno). Ohledně osobního odběru a změn více zde.

Kompas

Hodinky s kompasem využije každý myslivec, tremp, nebo kdokoliv, kdo se třeba jen rád toulá přírodou. Kompas je stále základní orientační pomůckou.

Kompas, jak ho známe, může být u hodinek ve dvou provedeních – digitální a klasický kompas se střelkou. Oba mají své opodstatnění. Na ten digitální uvidíte pohodlně i v noci. Klasický kompas zase není závislý na elektrické energii.

Hodinky Wenger s kompasem

Kompasem u Wengeru disponují modelové řady Led Nomad (digitální kompas) a Compas Navigator (klasická kompas). Konkrétně například oblíbený model Wenger Led Nomad 70430 disponuje digitální kompasem. Kdybychom měli doporučit hodinky s klasickým kompasem, tak nemůžeme vybrat jiný model, než Wenger Compass Navigator 70373.

« Zpět na slovník

Komentáře / dotazy (2)

 1. Tomáš Rakyta napsal:

  Dobrý den, potřeboval bych vyměnit kompas u hodinek W. Compas Navigator. V původním se vytvořily bubliny a neukazuje správně. Lze tuto výměnu provést v rámci 3leté záruky?

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, pane Rakyto,

   hodinky doručte na naší adresu: Helveti s.r.o., Vítkova 8, Praha 8 – Karlín, 186 00. My hodinky přepošleme do servisu a přimluvíme se za výměnu za nový kus, nebo Vám ho servis prodá jako náhradní díl za pár stokorun.
   S pozdravem Jakub Novák

Vložit nový komentář / dotaz